Nabór

Jeżeli grałeś już z nami i czujesz się dobrze wśród graczy, zawsze możesz spróbować wkroczyć w nasze szeregi.

Co musisz zrobić?

Po pierwsze, zarejestruj się na naszym forum. Postępuj zgodnie z wytycznymi, a kiedy już otrzymasz kolejne dostępy, zapoznaj się z naszymi prawami i obowiązkami zawartymi w konstytucji.

Gdy już dowiesz się wszystkiego o strukturze drużyny, osobach i funkcjach, zadasz pytania o dręczące Cię sprawy i uzyskasz na nie odpowiedzi – złóź podanie o przyjęcie Twojej osoby w nasze szeregi, jako rekruta.

Otworzy się przed Tobą droga, na której poznamy się dokładniej, uzyskasz wszelką dostępną pomoc w kwestiach organizacyjnych i sprzętowych. Jeżeli uda Ci się spełnić wymagania formalne, a team zaakceptuje Cię jako jednego z nas, powitamy Cię w szeregach HORSE TEAM.

Jesteśmy ludźmi otwartymi i szczerymi i tego samego oczekujemy od naszych rekrutów. Pamietaj takźe, źe nasz team ma charakter militarny, z czym wiążą się pewne obowiązki, jak chociażby szacunek dla osób starszych ranga.

Nieważne, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, nie wyznaczamy pułapów wiekowych, nie tworzymy podziałów. Jeżeli pasjonuje Cię paintball, masz militarna smykałkę i wykażesz dość zapału i samodyscypliny, to czekamy właśnie na Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Horse Team – Wolna Grupa Paintballowa